Jak zacząć obstawiać mecze?

Jak zacząć obstawiać mecze

Można by pomyśleć, że w dzisiejszych czasach korzystanie z Internetu jest powszechną umiejętnością. Są jednak wśród nas osoby które, mimo iż kochają zakłady sportowe, nie wiedzą jak zacząć obstawiać mecze przez Internet i z uwagi na to unikają takiego rozwiązania jak ognia.

Znajdziemy także osoby chcące dopiero rozpocząć przygodę bukmacherską, muszą oni dopiero nabyć podstawowe umiejętności, by odnaleźć się w bukmacherskim świecie. Z myślą właśnie o takich osobach powstał ten artykuł, który w paru krokach pokaże jak przenieść swoje typy do sieci i czy warto to zrobić.

Pierwszy krok by zacząć obstawiać mecze

Pierwszym krokiem, jaki bez wątpienia należy uczynić, jest przeczytanie całości poniższego artykuły, który mamy nadzieję, w łatwy i przyjemny sposób przybliży sekret tego, jak obstawiać mecze przez Internet. Wskazówki w nim zawarte pozwolą przygotować się na przeniesienie stacjonarnego punktu bukmacherskiego na ekran telefonu lub monitora komputerowego.

Wybór i rejestracja u bukmachera

By mieć możliwość obstawiania meczów przez Internet, konieczne jest założenie własnego konta bukmacherskiego na stronie któregoś z legalnych bukmacherów jak w STS czy Fortuna. Wybór jednego bukmachera nie oznacza utraty możliwości utworzenia konta na innych stronach, jest to wręcz bardzo częsta praktyka. Pozwala ona na rozszerzenie oferty wydarzeń, jakie możemy obstawić.

Praktycznie u każdego buka znajdziemy kilka unikatowych ofert każdego dnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można także znaleźć najwyższą stawkę na dane wydarzenie, zwiększając tym samym potencjalne zyski.

Warto zapoznać się ze szczegółami zawierania zakładów u danego bukmachera oraz bonusami, jakie przysługują nowo zarejestrowanym. Po rozeznaniu się w tym, co oferuje każdy buk, należy wybrać na jego stronie opcję rejestracji.

Wypełnienie formularza rejestracyjnego nie powinno sprawić większych problemów, gdyż potrzebne dane są tam jasno określone. Do zakończenia pełnej rejestracji bukmacher potrzebować będzie jeszcze zdjęć lub skanu dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości.

W tej chwili kilka witryn posiada opcję założenia konta tymczasowego, pozwala ona na rozpoczęciu obstawiania bez wcześniejszej weryfikacji dokumentu tożsamości. Ostatnim krokiem jest weryfikacja konta, za pośrednictwem linku wysłanego przez bukmachera w wiadomości email.

Zdobycie wiedzy i wybór systemu

Ten krok tyczy się zarówno obstawiania wydarzeń przez Internet, jak i w punktach stacjonarnych. Czytając jak najwięcej na tematy związane z zakładami sportowymi, zwiększamy szansę na wygraną, gdyż to pomaga w poprawnej analizie szansy na wystąpienie wydarzenia i pozwala zachować zimną krew podczas bardziej emocjonujących sytuacji.

Wiedza jest też niezbędna do obrania własnego systemu, jakim zamierzamy grać, dopasowując go do własnych potrzeb i zasobności portfela. Pozwoli to w sposób opanowany i rozsądny dyrygować własnymi finansami.

Przy odrobinie szczęścia natrafimy na prawdziwe perełki, które udzielą porad jak zacząć obstawiać mecze przez Internet w sposób skuteczny.

Odebranie bonusu powitalnego

Praktycznie każdy bukmacher proponuje różnego rodzaju bonusy dla osób, które założyły nowe konta. W zależności od tego, kogo wybierzemy, możemy liczyć na bonusy w postaci:

  • pierwszego zakładu w formie freebetu,
  • bonusu uzależnionego od kwoty pierwszego depozytu,
  • doładowania konta bez potrzeby wcześniejszego wkładu,
  • bonus za pobranie aplikacji mobilnej,
  • zakładu bez ryzyka.

Wybierając bonus, z którego chcemy skorzystać, należy zapoznać się z warunkami, jakie musimy spełnić by móc w późniejszym czasie cieszyć się środkami wypłaconymi z jego tytułu. Wiedząc to wszystko, możemy spokojnie przystąpić do obstawiania wydarzeń ze środków z własnego depozytu lub bonusu, jaki nam przysługuje. Jest to niesamowicie proste, wystarczy kliknąć okienko kursu odpowiadające interesującemu nas zakładowi.

Wady i zalety obstawiania w internecie

Niewątpliwie jest jeden element będący zarówno plusem, jak i minusem opcji zakładów internetowych, tym elementem jest dostępność. Jej pozytywna strona pozwala na założenie zakładu o każdej porze dnia i nocy z wyjątkiem niewielkich przerw technicznych, o których jesteśmy odpowiednio wcześniej informowani, nie ogranicza nas tutaj sztywny grafik otwarcia punktów stacjonarnych.

Minus tej sytuacji tyczy się osób uzależnionych od hazardu, dużo łatwiej jest wyzerować konto, gdy „szansa na odkucie” trafia się 24/7. Z pomocą śpieszy tutaj kolejny pozytyw internetowej opcji, mianowicie możliwość kontroli własnych wydatków i czasu spędzanego na stronie bukmachera, wszystko za pomocą limitów ustawianych przez nas samych tuż po założeniu konta.

Kolejny plus to oszczędność własnego czasu. Chodzi tutaj nie tylko o eliminację podróży do punktu stacjonarnego, a także o dużo przyjemniejszy system wyszukiwania konkretnego wydarzenia. Dostęp do statystyk jest kolejnym pozytywnym elementem, z jakiego możemy korzystać, decydując się na rozwiązanie sieciowe. Największym plusem takiego wyboru jest bardzo rozbudowana opcja bonusów, tyczy się to w szczególności bonusów za rejestrację.

Oczywiście osoby już zarejestrowane także mogą liczyć na finansowy ukłon w ich stronę ze strony bukmachera. Minusem dla wielu z nas może być konieczność rejestracji, by móc obstawiać mecze przez Internet, musimy podać bukmacherowi wiele informacji takich jak numer PESEL i konta, dodatkowo konieczne jest przesłanie zdjęcia naszego dowodu osobistego. Taka ilości wymaganych danych może skutecznie zniechęcić niektórych do założenia konta. Ogólnie rzecz biorąc, opcja obstawiania meczy w Internecie proponuje swoim użytkownikom dużo więcej zalet niż wad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *