Strony do obstawiania meczy

strony do obstawiania meczy

Początek przygody z bukmacherami musi być poprzedzony dogłębną analizą i dokładnym zbadaniem tematu. Każdy nowy gracz powinien znać szczegółowe zasady gry i ofertę legalnych polskich bukmacherów, których podstawowym elementem są bonusy: powitalne i dostępne podczas zakładów.

Wszystkie legalnie działające w Polsce firmy oferują różne kampanie początkowe, które przedstawiamy w poniższym tekście. W tym artykule dowiesz się również, które strony do obstawiania meczy są najlepsze do zawierania zakładów i jak grać odpowiedzialnie na tych stronach.

 

Najlepsze strony do obstawiania meczy

Dziś na rynku bukmacherskim działa kilka legalnych polskich firm, które oferują możliwość obstawiania online. Wybierając najlepszego bukmachera, warto zwrócić uwagę na ofertę powitalną z bonusami początkowymi dostępnymi w określonej lokalizacji. Poniżej znajdują się najlepsze strony bukmacherskie i bonusy od największych polskich bukmacherów: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LVBet i Superbet.

 

Strona do obstawiania meczy STS

Największy polski bukmacher przygotował pakiet powitalny składający się z trzech bonusów o łącznej wartości 1660 PLN. Darmowy zakład bez ryzyka – cashback 100 PLN Bonus depozytowy 1500 PLN Wszystkie bonusy są przeznaczone dla nowych użytkowników, którzy podczas rejestracji wprowadzą odpowiedni kod promocyjny (VIPKOD). Bonus za depozyt w wysokości 1500 PLN oznacza podwojenie kwoty pierwszego depozytu gracza. Dokonując wpłaty 500 zł, bukmacher daje tę samą kwotę, więc łączna kwota przeznaczona na zakłady wynosi 1000 zł. Podobnie jest w przypadku depozytów o różnych wartościach (10 PLN lub 1500 PLN) do maksymalnie 1500 PLN.

 

Strona do obstawiania meczy Fortuny

Oferta powitalna w Fortunie składa się z trzech bonusów początkowych o łącznej wartości 630 PLN. Darmowy zakład – darmowy zakład 20 PLN Zakład bez ryzyka – Cashback 600 PLN. Bonus depozytowy 10 PLN.  Nowi użytkownicy otrzymują specjalne punkty Fortuna Club Plus w wysokości 20 PLN [2800 punktów].

Można ich używać do wszystkich zakładów na dowolne stawki, więc kupon na 20 PLN i na przykład dziesięć na 2 PLN jest akceptowalny. Wybór należy do gracza. Drugi bonus powitalny to zakład bez ryzyka o wartości 600 PLN. Bukmacher dokonuje zwrotu pieniędzy za pierwszy kupon rozliczony jako przegrany. Stawka jest znacząca – zwrot może wynieść maksymalnie 600 PLN.

 

Strona do obstawiania meczy LVBET

Pakiet początkowy LVBET a składa się z dwóch ofert specjalnych, których wartość może wynosić nawet 3333 zł. Zakład bez ryzyka – zwrot 333 PLN Bonus depozytowy 3000 PLN – z pierwszych 2 depozytów na konto. Zakład bez ryzyka jest oferowany w ramach kampanii NA START.

333 PLN to tradycyjny cashback, a zatem zwrot zestawu pierwszego utraconego kuponu w maksymalnej wysokości 333 PLN, który jest dostępny dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy. Drugi bonus powitalny to bonusy z pierwszych 2 depozytów na konto. Bonus depozytowy można otrzymać zarówno przy pierwszym, drugim, jak i trzecim doładowaniu. Za każdym razem bukmacher podwaja wartość wypłaconej kwoty.

A ekstra 20 PLN to freebet za rejestrację!

 

Strona do obstawiania meczy Superbet

Nowi klienci tego bukmachera mogą liczyć na najwyższą na rynku ofertę powitalną pod względem zwrotu gotówki, pod warunkiem, że podczas rejestracji użyją specjalnego kodu promocyjnego. Zakład bez ryzyka – Cashback 3500 PLN. Ta premia dotyczy pierwszego nie trafionego kuponu. Nie trafimy – odzyskujemy kasę. Superbet zwraca jednak uwagę, że maksymalny zwrot gotówki nie może przekroczyć 3500 PLN.

 

Legalne strony do obstawiania meczy

Bukmacherzy byli uważani za hazard przez wiele lat i nie wzbudzili zainteresowania polskich władz. Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy zdecydowano, że budżet finansowy może skorzystać. Z biegiem lat wprowadzono dalsze ograniczenia i ograniczenia, aby wyeliminować nielegalne firmy i stworzyć miejsca, w których obstawianie gier jest wymagane przez prawo. Jak już wspomniano, rynek został przewrócony do góry nogami w połowie 2017 r. Było małe trzęsienie ziemi po wejściu w życie nowej ustawy regulującej ten przemysł. Eksperci szacują, że do 2016 r. 90% zakładów w Polsce zostało przejętych przez firmy zagraniczne. W zamian zaledwie 10% legalnych bukmacherów działa w Polsce od wielu lat. Gracze unikali obowiązującego polskiego podatku, ponieważ zakładali, że mogą grać w gry bez dodatkowych trudności, jeśli nie tam.

Zmiana nałożyła na firmy bukmacherskie konieczność rejestracji w Polsce, zapłatę ponad 12% podatku od sprzedaży na każdy zakład oraz 10% podatku dochodowego od zysków powyżej 2280 PLN. To był przełom. Rynek został przejęty przez legalnych polskich bukmacherów, wiele firm zdecydowało się wycofać swoje usługi z naszego kraju, ale niestety niektóre z nich opowiedziały się za nielegalnymi działaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *