Jak grać u bukmachera by wygrywać?

jak grać u bukmachera by wygrywać

Jak zapewne podejrzewasz, nie ma sprawdzonego sposobu na wygrywanie u bukmachera. W przeciwnym razie wszyscy wiedzieli by jak grać u bukmachera by wygrywać, a bukmacherzy zbankrutowaliby po chwili.

Istnieją jednak pewne metody lub systemy gier niż normalne zasady gry. Ostrzegamy z góry, że nie możesz wygrać fortuny (przynajmniej nie od razu). Mówimy o ilościach kilku tysięcy złotych. A zatem, jak grać u bukmachera by wygrywać? Sprawdźmy.

 

Gramy u bukmachera pierwszy zakład

Czy to pierwszy raz, kiedy obstawiasz bukmachera? Najpierw kilka słów o rozpoczęciu pracy, a następnie o bonusach, z których warto skorzystać. Chcesz od czasu do czasu wygrać dużą kwotę. Nie jest to możliwe. Nie wkładaj początkowo całego depozytu do kuponu. Reguła bukmachera brzmi: nie ma ludzi są statystyki.

Oczywiście nikomu nie udało się wygrać za pierwszym razem. Nazywamy to szczęściem, ale do profesjonalnego obstawiania jest jeszcze długa droga. Postaw poszczególne zakłady na początku. Łatwiej jest przewidzieć jedno wydarzenie dobrze niż kilka. Nie stawiaj na wszystkie dyscypliny, ponieważ nie możesz wiedzieć wszystkiego. Najlepiej jest skupić się na jednej, dwóch lub kilku ligach. Przeanalizuj gry, w które chcesz postawić. Poniżej znajdują się wytyczne dotyczące analizy.

Jako nowy gracz możesz skorzystać z promocji bukmachera

Niektóre są mniejsze, inne bardziej opłacalne. Nie tylko patrzysz na kwotę bonusu, ale także sprawdzasz wymaganą sprzedaż i minimalną stawkę. Bonusy są różne – najczęstsze są bonusy od depozytu (zwykle 100% od depozytu) i freebety, ale także znajdziemy sporo zakładów bez ryzyka. I jak zwykle wszyscy legalni bukmacherzy online mają kilka bonusów.

Obecnie najciekawszą ofertą jest LVBET, Fortuna i Superbet. Każdy z nich ma atrakcyjny bonus bez depozytu lub zakład bez ryzyka, ale także wysokie bonusy od depozytu.

 

Jak grać mecze u bukmachera?

Jedną z zasad, których należy przestrzegać przed meczem, jest analiza meczu. Nawet jeśli wydaje ci się, że sprawdzanie statystyk nie ma sensu, ponieważ „Twój typ jest bezpieczny”, możesz być bardzo zaskoczony na samym końcu.

Nie zmienia to faktu, że zwykle lepsze drużyny i lepsi gracze wygrywają. Kiedy drużyna (sportowiec) jest w formie, gra z dużą prędkością (rozważ także, w których drużynach grał wcześniej, jaką różnicę bramkową wygrał, niezależnie od tego, czy gra u siebie, na wyjeździe, na trawie, boisku naziemnym lub w podstawowym składzie Nie widzimy żadnych przeciwwskazań, aby postawić na niego.

Nie stawiaj zbyt wiele na początku sezonu. Sprawdź, jak radzą sobie drużyny po przerwie. Transfery, zmiany w składzie – wszystko to może wpłynąć na obecną formę zespołu. To samo dotyczy poszczególnych dyscyplin sportowych. Mecze są różne. Gracze grają w ligach i drużynie narodowej. Wiele zależy bardziej od bardziej prestiżowych rozgrywek ligowych.

Pozwól, by kierowała Cię intuicja – nie patrz na kursy. Zastanów się, który zespół lub wynik chcesz ustawić. Następnie odkryj tabelę z kursami bukmacherskimi. Czy widzisz różnicę? Jeśli bukmacher „mówi”, że ten zespół jest słabszy (ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że to zrobi), automatycznie to sugerujesz. Zobacz kursy bukmacherskie.

Jeśli chcesz postawić na mecz, najpierw sprawdź, jak widzą go bukmacherzy, czy kursy są do siebie podobne, czy też wyższe u jednych. Mogą to być czasami bardzo wartościowe zakłady bukmacherskie – błąd bukmachera i świetna szansa na wygraną.

Pamiętaj, że drużyny, które grają o zwycięstwo, nie zawsze wygrywają (presja). Z jakiegoś powodu remis może być dla nich bardziej korzystny. Pamiętaj o tym podczas obstawiania gier, a spowodujesz, że twoje szanse na wygraną staną się większe i bardziej realne.

 

Podsumowując: Jak grać u bukmachera

Jeśli weźmiesz sobie do serca powyższe wytyczne, Twoje szanse na wygraną powinny wzrosnąć. Tutaj znalazłeś kilka wskazówek, z których możesz skorzystać spędzając czas u bukmachera. Wiesz, że kupony solo dają większą szansę na wygraną, ale wygrane w kombinacji dają większą kwoty.

Nie stawiaj jednak zbyt wielu zakładów na kuponie (zwróć również uwagę na oferty specjalne, takie jak: 10 lub 20 zakładów na kupon daje 10% wygranej).

Chociaż szanse na wygraną rosną z każdym nowym wydarzeniem, szanse na trafienie wszystkich gier są raczej niewielkie. To samo dotyczy organizacji wydarzenia z kilkoma kuponami. Kiedy trafimy, tracimy nie jeden, ale kilka kuponów. Spróbuj dopasować dokładny wynik. Te zakłady dają duże wygrane i można je obstawiać za małe kwoty.

Zakłady na żywo są niedoceniane. Jeśli możesz spędzić czas na oglądaniu gier, spróbuj postawić zakład na żywo. Nawet po kilku minutach grania Twój typ może być zupełnie inny niż przed spotkaniem, a niektóre rzeczy można łatwo przewidzieć. Najpierw grasz zachowawczo, potem obstawiasz większe kwoty, a także ligi, o których nie wiesz. Jeśli system nie spełnia twoich oczekiwań, nie przełączaj się na totalny chaos. Nie stawiaj na emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *