Jak obstawiać mecze?

 
 
Jak obstawiać mecze
Czy warto i…

Jak obstawiać mecze?

W dzisiejszych czasach każde z działań jakich się podejmujemy chcemy by przynosiło zyski oraz dawało dużo satysfakcji. A jeżeli już coś osiągniemy chcemy by nasze działania stały się leksykonem.

Dlatego też jeśli chcemy zająć się obstawianiem zakładów bukmacherskich musimy stworzyć lub przygotować nasz własny poradnik bukmacherski, w jakim zawrzemy mnóstwo istotnych informacji. To na ile przydatnych musimy ocenić sami, ponieważ jak doskonale wiadomo każdy inaczej interpretuje treści z jakimi się spotyka na co dzień.

Dla jednych są one powierzchownie i nic niewnoszące, dla innych zaś wskazujące odpowiednią drogę.
Jednakże to zmienne postrzeganie uzależnione jest od wiedzy, jaką my się cechujemy. Ponieważ wbrew pozorom interesować się piłką można na wiele sposobów. Pytanie, jakie najczęściej zadają sobie gracze jest to jak obstawiać mecze dobrze i skutecznie.

Czyli jednym słowem na co warto stawiać i jak obstawiać mecze by… zarabiać.

 

Jak obstawiać mecze piłkarskie?

Mając za sobą już wybór odpowiedniego bukmachera przychodzi czas na prawdziwe emocje i obstawianie zakładów bukmacherskich, ale … jak obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich?

Po wpłacie pierwszego depozytu najlepiej mieć już swoją strategię. O to jednak bardzo trudno. Mimo wszystko będziemy musieli obyć się ze słownictwem bukmacherskich i panującymi tutaj zasadami.

To jednak możemy rozumieć dwojako. Może to oznaczać o co się zakładamy. Co możemy przez to rozumieć? Mamy tu na myśli zakłady typu” zespół X wygra mecz, powyżej 3,5 seta, itd. Możliwości mamy tutaj mnóstwo. Dlatego nie ma się co rozpisywać, tym bardziej, że każda dyscyplina sportowa ma swoje charakterystyczne rodzaje zakładów sportowych.

W piłce nożnej możemy typować ilość goli, a w tenisie ziemnym ilość rozegranych gemów. Dlatego też każdy powtarza, że tak ważne jest wybranie dobrego bukmachera ze względu właśnie na owe rodzaje zakładów sportowych.

Jeśli lubimy i znamy się na siatkówce to warto spojrzeć, że niektórzy legalni bukmacherzy w swojej ofercie nie proponują nam żadnych innych rodzajów zakładów oprócz tego który zespół wygra mecz.

Są jednak i tacy bukmacherzy, którzy proponują nam o wiele więcej możliwości. Jeszcze inni gracze poprzez rodzaje zakładów sportowych rozumieją zakłady pojedyncze, AKO, systemowe i inne. Najpopularniejszy jest zakład pojedynczy.

To właśnie takie zakłady grają profesjonaliści. Tworząc już kupon AKO musimy wybrać co najmniej dwa zdarzenia. Jeśli choć jedno będzie rozpatrzone negatywnie to cały kupon również jest tak rozliczony. To wszystko nie jest trudne jeśli mamy opracowany swój system gry. Dzięki temu już odgórnie wiemy, że stawiamy np. tylko kupony pojedyncze na ilość bramek w meczach piłki nożnej.


Obstawiać surebety?

Jednym z najciekawszych systemów są tzw. surebety. Dzięki niemu zawsze wygrywamy. Wydaje się być niemożliwym, a jednak! Zatem jeśli ktoś twierdzi, że na zakładach bukmacherskich nie da się zawsze wygrywać to jest w błędzie.

Dzięki temu systemowi wygrywamy zawsze, a nasza skuteczność będzie wynosiła 100%. Jest oczywiście jedno „ale”. W przypadku tego systemu nie mówimy tu raczej o dość wysokich wygranych – często jest to 1-10 złotych na jednym zakładzie.

Przeciwieństwem do surebetów jest valuebet. Ten system przeznaczony jest już dla doświadczonych typerów. Zazwyczaj stawia się tu dość wysokie kursy. W tym przypadku należy mieć jednak dużą wiedzę na temat danego spotkania sportowego.

Systemy gry na zakładach bukmacherskich jest naprawdę mnóstwo ale żaden nie powie Ci jak obstawiać zakłady bukmacherskie. Oprócz tych najbardziej popularnych typerzy sami tworzą swoje innowacyjne systemy. Większości z nich to metoda prób i błędów. O większości z nich możemy poczytać głównie na forach internetowych, gdzie wielu użytkowników podaje swoje pomysły i przemyślenia.

Podsumowując, zakłady bukmacherskie to nie tylko odpowiednia analiza spotkania. Wielu typerów równie wiele czasu poświęca na tworzeniu odpowiednich kuponów tak, aby prawdopodobieństwo wygranej było jak największe. Nie zawsze musimy kierować się gotowymi już schematami gry. Sami również możemy tworzyć swoje systemy dzięki czemu pytania jak obstawiać zakłady bukmacherskie będzie dla Nas tak proste jak konstrukcja cepa 😉


Obstawianie meczy i porady

To jak obstawiamy dany wynik w dużej mierze uzależnione jest od wcześniejszych dokonań drużyn. Wykonując w taki sposób całościową analizę zapewne jakieś rozwiązania nam się nasuną same. Zatem słowa wyżej wypowiedziane, w dużej mierze można potraktować, jako porady dla obstawiających mecze.

Dla wielu jednak już znane, a co za tym idzie skłaniające ku temu by dowiedzieć się czegoś więcej.

Nie raz przechodząc obok punktów STS czy Fortuna, widzimy jak najczęściej mężczyźni wpatrują się w tablicę z wynikami i osiągnięciami poszczególnych zawodników czy drużyn, a co za tym idzie znając kolejne rozgrywki starają się przewidzieć ich przebieg czyli wynik.

Obecnie coraz więcej firm proponuje nowy rodzaj usług, polegających na pomocy w obstawianiu meczów u bukmacherów. Profesjonalnie działania te określane są mianem porad dla obstawiających mecze. Mają one na celu przede wszystkim ukierunkowanie na to kto wygra dany pojedynek, ponieważ samo ustalenie konkretnego wyniku meczu leży już w naszej stronie.


Jak obstawiać mecze by wygrywać?

Zatem jak można zauważyć, nawet obstawianie meczy może okazać się złożonym procesem, na jaki składa się ogrom czynników o których musimy wiedzieć i mieć je na uwadze. Im większa ich ilość stanie się dla nas rozpoznawalna jak i dostrzegalna, tym większe szanse na wygraną i na stałe zarabianie pieniędzy prze internet. Los zaś jak doskonale wiadomo lubi być przekorny dlatego też nie można zniechęcać się po pierwszej przegranej.

Ponieważ kto nie próbuje ten nie osiąga w życiu nic. Jest to zasada jaką każdy zainteresowany zakładami bukmacherskimi powinien uświadomić sobie na samym początku nim zacznie obstawiać mecze online czy w STS’ach, a co za tym idzie bezwzględnie utożsamić się z nią i ją sobie mocno zakodować. Ponieważ w przeciwnym wypadku przyjemność jaką czerpiemy z tego typu działań, nie będzie żadną przyjemnością.

 

Sposób na obstawianie meczy

Jak wiecie wśród wielu sposobów na zarabianie głównie w Internecie wiele osób decyduje się na zakłady bukmacherskie (AKO, zakłady systemowe czy zakłady specjalne). W końcu wielu z nas interesuje się sportem. Jeśli nie jest to popularna piłka nożna to może siatkówka lub tenis?

Legalni bukmacherzy mają w swojej ofercie o wiele więcej dyscyplin sportowych 0 dlatego warto wybrać tą w której czujemy się na start mocni.

Wśród nich znajdziemy również te bardziej niszowe. To sprawia, że w przeciągu dnia mamy naprawdę spore możliwości do zarobku. Naszym błędem jest jednak obstawianie meczów z niskimi kursami. Ale bywa tak, ponieważ uważamy, że wysokie kursy na poziomie 5 i wyżej są poza naszym zasięgiem. Czy faktycznie tak jest? Otóż nie.

Po pierwsze możemy stworzy kupon AKO. Umieszczając na nim 2-3 zdarzenia możemy w sumie otrzymać kursy na takim poziomie.
To najłatwiejszy sposób, by uzyskać większe kursy. Warto dodać, że mogą one sięgać o wiele wyżej niżeli 5. Są osoby, które specjalizują się w takich taśmach. Typują jak najwięcej meczy co w sumie daje im kursy rzędu 100 a nawet 600. Ale nie tylko same akumulatory dają nam tę szansę.<b></b>

Również obstawiając single możemy łapać wyższe kursy. Tutaj już najlepiej jest się zagłębić w dany mecz przed jego rozpoczęciem – jeśli właśnie tak lubimy typować. Wiedząc, że dany zespół musi strzelić co najmniej osiem goli, by przejść dalej stanowi dla nas idealną wiadomość, by właśnie obstawiać takie i jeszcze wyższe wyniki. Choć tak naprawdę jeśli chodzi o single to najlepiej je typować na żywo.

Żadna inna dyscyplina sportowa nie daje nam tak dużych możliwości jak piłka nożna. Tutaj kursy na poziomie 5 są bardzo często do wyłapania i oczywiście wygrania. Jeśli nasza drużyna faworytów przegrywa mecz to kurs automatycznie na nich rośnie.

A jeśli pozostało niewiele czasu do końca to te kursy są kilkakrotnie wyższe. Tak wysokie kursy pozwalają nam stawiać o wiele niższe stawki. Dzięki temu nie musimy od razu wpłacać zbyt dużych kwot, ale za to ile możemy zyskać!

Im na większe kursy polujemy, tym musimy poświęcić im więcej czasu – głównie dlatego, że gra się je na żywo. To te na poziomie 20-500.

Jeśli jednak mówimy o kursie na poziomie 5 to spokojnie możemy takie znaleźć jeszcze przed rozpoczęciem meczu.

 

 
 
Zalety

Dlaczego warto obstawiać mecze?

R

Rozrywka i emocje

Jednym z głównych powodów, dla których warto obstawiać mecze, jest dodatkowa rozrywka i wzmożone emocje, jakie towarzyszą oglądaniu zawodów. Obstawianie meczy daje możliwość włączenia się w rozgrywkę, stawiania na wybranych zawodników, drużyny czy wynik końcowy. Każdy gol, każdy punkt czy zwycięstwo może stać się powodem do radości, a także nagrodą w postaci wygranej zakładu. To uczucie ekscytacji i dreszczyku emocji sprawia, że oglądanie meczów staje się jeszcze bardziej fascynujące.

M

Możliwość analizy

Obstawianie meczy wymaga pewnej analizy i zrozumienia danej dyscypliny sportowej. Aby mieć większe szanse na trafienie zakładu, warto przeanalizować formę drużyn, statystyki zawodników, taktykę trenerów oraz inne czynniki wpływające na wynik meczu. Ten proces analizy pozwala rozwijać umiejętności obserwacji i spostrzegawczości, a także poszerzać wiedzę na temat ulubionej dyscypliny. Wprowadza to dodatkowy wymiar do oglądania meczów i pozwala na lepsze zrozumienie gry.

Z

Zarabianie online

Jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów obstawiania meczy są potencjalne zyski finansowe. Poprawnie obstawione zakłady mogą przynieść realne pieniądze, a czasem nawet znaczne wygrane. Oczywiście, obstawianie meczy wiąże się z ryzykiem, dlatego warto zachować umiar i odpowiedzialność finansową. Niemniej jednak, dla niektórych graczy obstawianie meczów może być również dodatkowym źródłem dochodu, szczególnie dla osób, które posiadają umiejętność trafnego przewidywania wyników.

 
 
Gdzie obstawisz mecze?

Jakiego bukmachera wybrać…

Jak obstawiać mecze?
Strona: www.efortuna.pl
Jak obstawiać mecze?
Strona: www.sts.pl
Jak obstawiać mecze?
Strona: www.superbet.pl
Jak obstawiać mecze?
Strona: www.lvbet.pl
 
 
Opinie graczy

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Kluczowym elementem skutecznego obstawiania jest dogłębna analiza drużyn i zawodników. Analizuj taktykę i styl gry: Przeanalizuj statystyki, taktykę drużyn oraz ich styl gry. Niektóre zespoły mogą lepiej radzić sobie przeciwko innym, a pewne taktyki mogą działać przeciwko konkretnej drużynie.

Jak obstawiać mecze?
Maria Typer

Śledź aktualności: Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi kontuzji, zawieszeń czy rotacji w składzie. Te czynniki mogą mieć istotny wpływ na wynik meczu. Często bukmacherzy zmieniają kursy bukmacherskie – dlatego warto śledzić je nim postawimy na dany zespół czy zawodnika.

Jak obstawiać mecze?
Jan Typer
Jak obstawiać mecze?
 
Gotowy do gry?

Jeśli chcesz obstawiać mecze
możesz za darmo!